Upratané profesionálne. Hygienicky čisté. 0948 033 083

TEPOVANIE

STROJOVÉ ČISTENIE KOBERCOV

efektívne čistí oživuje farby dezinfikuje

Profesionálne tepovanie

vykonávame odborne a pre všetky typy aplikovateľných materiálov . Zabezpečíme hĺbkové tepovanie kobercov s krátkym i dlhým vlasom, kusových a celoplošných kobercov, tepovanie textilných a čalúnených sedacích súprav, postelí, stoličiek, kresiel, taburetiek ako aj tepovanie a hygienické vyčistenie posteľných matracov rôzneho typu. Služby poskytujeme pre firemných aj súkromných zákazníkov.

koberce

celoplošné
kusové
krátky a dlhý vlas

stoličky

kancelárske
kreslá
exterierové

matrace

penové vankúše
penové podložky
zdravotné pomôcky

čalúnenia

nábytok
lavice
postele

Tepovanie kobercov

Strojové čistenie

kobercov špeciálnymi rotačnými kefami používame v aplikovateľných prípadoch u silného znečistenia keď by samotné tepovanie nebolo dostatočne účinné. V takejto situácií je potrebné použiť kombináciu mechanického čistenia a šampónu, následne sa uvolnené nečistoty ešte odsajú hĺbkovo extraktorom. Táto metóda zaručuje maximálne uvolnenie špiny pozdĺž celého vlasu a aj z korienkov vlákien.

šampón

profi chémia
s certifikátom
na vlnu

rotačné kefy

silný mechanický
účinok
čistenia vlasu

extrakcia

odsatie uvoťnených
nečistôt
z hĺbky vlákna

prepláchnutie

vymytie
zbytkov šampónu
čistou vodou

tepovanie_cistenie_wirbel
tepovanie_bratislava

Hĺbkovou extrakciou efektívne odstránime

Povrchovú špinu

Hrubé nečistoty dôkladne povysávame priemyselným vysavačom s HEPA filtrom a zvyšné znečistenie po aplikácii čistiaceho prostriedku odsajeme. Koberec ostáva len mierne vlhký.

Hĺbkové znečistenie

Profesionálny čistiaci prostriedok vďaka nanášaniu pod tlakom prenikne až ku koreňom kobercového vlasu alebo textilného vlákna a odstáni aj hĺbkové a neviditeľné znečistenie.

Nežiadúce pachy

Hĺbkové tepovanie nielenže odstráni znečistenie, ale mokrý proces čistenia naviaže na seba existujúce pachy, ktoré sa usadili počas používania do textilných vlákien kobercov.

Roztoče

Tepovanie mokrým procesom s profesionálnym čistiacim prostriedkom účinne zneškodní až 95% roztočov nachádzajúcich sa najmä v kobercoch a v matracoch postelí.

Alergény

Predvysávanie špeciálnym priemyselným vysávačom, ktorý je vybavený účinným HEPA filtrom a následné mokré tepovanie odstraňuje prevažnú časť peľových zŕn a iných alergénov.

Srsť a chlpy

Dôkladné odstránenie chlpov a srsti, ktoré zanechavajú vaši domáci miláčikovia najmä na kobercoch a sedačkách. Navyše vrátane odumretých častíc z ich pokožky, ktoré sú pôvodcom častých nepríjemností.

Cenník tepovacích služieb

Tepovanie kobercov

celoplošných, kusových
1
70
celoplošný koberec < 100 m2
  • celoplošný koberec nad 100 m2 cena dohodou
  • kusový koberec s krátkym vlasom € 3,00
  • kusový koberec s dlhým vlasom € 4,00
cena / m2

Tepovanie stoličiek

kresiel, sedačiek, taburetiek
5
00
stolička komplet sedák + operadlo
  • taburetka € 7,00
  • sedačka € 8,00
  • kreslo € 10,00
cena / miesto

Tepovanie matracov

čalúnenia postelí
8
00
matrac
  • dvojmatrac 16,00 €
  • posteľ + rám 12,00 €
  • Manželská posteľ + rám 18,00 €
cena / stranu

Tepovanie pomôže obnoviť

Svieži vzhľad

Profesionálne prevedenie hĺbkového tepovania s našou modernou priemyselnou technikou vie aj starým, zašlým kobercom a čalúneniam prinavrátiť sviežejší vzhľad a spríjemniť prostredie.

Farebnosť

Dôkladné vyčistenie vlákien až k ich koreňom odstraňuje časom získanú sivosť resp. dymový vzhľad. Pôsobením mokrého čistenia je efekt opätovného vystúpenia farieb naozaj zreteľný.

Objem vlasu

Hĺbkové tepovanie zároveň zvlhčí a narovná kobercový vlas, čím sa obnovuje nadýchanejší vzhľad koberca a odstraňuje pocit zadupanosti. Koberec sa viac ponáša na jeho pôvodný vzhľad.

Vôňu

Špeciálny čistiaci prostriedok ktorý používame intenzívne prevonia do hl’bky všetky kobercové a textilné vlákna čalúnených povrchov. Klíma v miestnosti získa príjemnú a sviežu vôňu.

Doba schnutia

Závisí primárne od teploty okolitého vzduchu v miestnosti, vetrania ale tiež stupňa znečistenia a typu tepovaného povrchu, schnutie v lete alebo pri zapnutej klimatizácii je samozrejme rýchlejšie. Tepovaný povrch ostáva po skončení prác až do úplného vyschnutia vlhký ale nie mokrý.

1

4

hod.

cleanlux stars

Kontaktný formulár

pre získanie kvalitných a bezproblémových upratovacích služieb