O nás

Sme moderná, dynamická firma a skúsený tím ľudí, ktorý má rád kvalitu a poriadok. Poriadok v živote, v práci a všade okolo nás. Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním služieb a riadením ľudí a vieme, že individuálna spokojnosť každého z vás závisí len od svedomitej práce celého nášho tímu. Od manažmentu až po kolegov v teréne.

S našimi zákazníkmi máme otvorený a osobný vzťah. Aj preto pre vás vždy vyberáme pracovníkov na mieru, keďže práce prebiehajú vo vašom prostredí a bezstarostný priebeh služieb je naša priorita.

Teší nás, ak napĺňame vaše predstavy  spojené s kvalitnou upratovacou firmou. Keď sa na nás opätovne obraciate s dôverou a ako spoľahlivú spoločnosť nás odporúčate svojim známym. Práve vtedy sme so svojou prácou spokojní.

 Tešíme sa na stretnutie s Vami,

podpis-Xenia

Prečo si vybrať upratovanie od Cleanlux

zaškolený a stabilný tím pracovníkov

profesionálna čistiaca technika

dôkladná kontrola kvality

bezproblémová komunikácia | sk | eng | de |

osobný prístup k zákazníkovi

hotline 24/7

pracujeme moderne, žijeme s dobou

snažíme sa neustále zdokonalovať

konateľ

ZODPOVEDNÉ UPRATOVANIE A ČISTIACE SLUŽBY | KOMPLEXNE | 

Máme dobrý pocit z toho, že prevažnú časť nových klientov získavame práve cez osobné referencie a odporúčania existujúcich zákazníkov. Pravidelne zavádzame inovatívne vylepšenia služieb a postupov, aby sme vám mohli poskytnúť ešte vyšší štandard upratovania vašich administratívnych priestorov alebo prevádzky . Sme presvedčení, že vám vieme za korektné ceny ponúknuť služby ušité na mieru vašich potrieb a že poctivý, spoľahlivý a zároveň moderný upratovací servis už nemusíte ďalej hľadať.

Naším krédom je v čo najväčšej miere naplniť vaše očakávania kvality. Snažíme sa preto v každom aspekte, aby naše služby boli lepšie ako ponúka väčšina upratovacích firiem. Netvárime sa, že sme najlacnejší. Za roky praxe totiž vieme, že kvalitné upratovanie je z veľkej časti postavené práve na skúsených, slušných a adekvátne odmeňovaných pracovníkoch. Sme upratovací servis, ktorého služby bez obáv ponúkneme aj našim najlepším priateľom alebo obchodným partnerom.

Sme upratovacia spoločnosť strednej veľkosti a to prináša našim klientom mnohé výhody. V Cleanlux netrpíme častým syndrómom veľkých firiem kde sa ťažšie udržuje individuálny prístup alebo flexibilita, prípadne prevažuje len formálna komunikácia v klientskom vzťahu. Napriek profesionálnemu zázemiu a dlhodobému pôsobeniu na trhu, toto nemusí byť to pravé a optimálne riešenie pre upratovanie vašich priestorov. Obráťte sa s dôverou na nás. Veríme si, že vás nesklameme.

Aj keď prvý dojem klame, kvalitné upratovanie je súhrnom presných profesionálnych postupov a technologických procesov. V Cleanlux používame medzinárodne overené štandardy, účinné ale zdraviu neškodné a odbúrateľné čistiace prostriedky. S podporou technického vybavenia poskytujeme upratovacie služby, kde ste ako zákazník odbremenený od riešenia prípadných problémov, ktoré upratovanie môže priniesť. Ak to vaša upratovačka alebo súčasná upratovacia služba nedokáže, jednoducho prenechajte tieto starosti nám.