HOT LINE 0948 033 083

Cenník

Obhliadka

Stanovenie presnej ceny za upratovanie nie je možné zodpovedne určit bez fyzickej obhliadky priestorov. Vypracovanie serióznej cenovej ponuky sa preto u nás pripravuje na základe krátkej obhliadky. Prispôsobíme sa samozrejme vášmu termínu. V prípade, ak obhliadku nechcete absolvovať, pokúsime sa na základe krátkeho telefonického dotazníku orientačne pripraviť aspoň základnú cenovú reláciu.

Kalkulácia

Aby sme Vás počas obhliadky zdržali čo najmenej , potrebné údaje sú zaznamenávame elektronicky pomocou dotykových displejov, čo skracuje čas našej návštevy u Vás naozaj na minimum, rádovo pár minút. Následne sú dáta potrebné pre kalkuláciu online prenesené na obchodné oddelenie, kde sa začne podrobne pripravovať cenová ponuka pre váš objekt.

Ponuka

Obvykle do 24 a najneskôr do 48 hodín obdržíte od nás cenovú a obchodnú ponuku na spoluprácu. Odporúčame pristupovať s obozretnosťou k cenovým ponukám získaným bez obhliadky, poprípade len na na základe výmery metrov štvorcových. Ušetríte si tým často nemilé prekvapenie z odvedenej práce dodávateľa, ktorý sa potreboval za každú cenu zmestiť do nereálnej ceny.